Vítáme Vás na stránkách klubu TJ Haas Chanovice

 

Komentáře k utkáním

Chanovice - Chotěšov

20.05.2019 05:49
Komentář napsal Radim Šiška Chanovice – Chotěšov 0:3 (0:1) V dalším domácím zápase jsme za pěkného počasí diváky nepotěšili a po nepřesvědčivém výkonu podlehli Chotěšovu. Ten je tak prvním týmem, se kterým se nám letos nepodařilo získat ani bod. Hned v úvodních minutách zahrávali hosté standartku...

Klatovy B - Chanovice

13.05.2019 08:49
Komentář napsal Radim Šiška Klatovy B - Chanovice 7:1 (1:1) Na hřišti klatovské rezervy jsme předvedli dva naprosto odlišné poločasy. V tom prvním jsme na hřišti bojovali a měli sílu i chuť plnit taktické pokyny, ke druhému poločasu jsme naopak přistoupili jako k nedělní čutané někde na venkovském...

Chanovice - Křimice

05.05.2019 14:43
Komentář napsal Radim Šiška Chanovice – Křimice 2:2 (1:1) PK 5:4 V sedmém jarním zápase pokračovala naše série soubojů s týmy z čela tabulky. Aktuálně třetí Křimice u nás předvedly výborný výkon a ve druhém poločase byly i v deseti lepším týmem. Nám se nepovedlo navázat na velmi dobrý první...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Levné ubytování v Chanovicích

TJ Chanos Chanovice

Vás zve do nově zrekonstruovaných ubytovacích prostor vhodných zejména pro:

  • sportovní soustředění
  • cykloturistické a školní výlety
  • školy v přírodě
  • ubytování skupin i jednotlivců

Více na našem webu, viz. nabídka ubytování.

Novinky

Pozvánka na ples

06.02.2017 13:36
Vážení přátelé,  klub TJ Haas Chanovice Vás zve na Sportovní ples, který se bude konat 18.2. v...

Fair Play chování Milana Puškára ze Smolivce

26.04.2016 17:02
Vážení příznivci fotbalu, chci se tentokráte s Vámi podělit o mimořádný čin hráče Milana Puškára z...

Rozpis mladších žáků - jaro 2016

16.03.2016 14:27
Zde je ke stažení rozpis mladších žáků na jaro. Rozpis mladší žáci jaro 2016.xls (31 kB)

Zimní soustředění

29.02.2016 12:46
Zimní soustředění Chanovic Zde je program soustředění.  Zimní soustředění Chanovic.doc (30,5...

Sportovní ples 27.2.2016

09.02.2016 19:08
Vážení příznivci fotbalu, dobré muziky i tance,  srdečně Vás zveme na Sportovní ples pořádaný...

Vyhodnocení ankety

05.01.2016 11:11
Anketa o nejlepší sportovní značku na našich stránkách dopadla vítěžstvím firmy Addidas,...

Informace o týmu Chanovic před začátkem zimní přípravy

05.01.2016 09:51
Po dohodě výboru klubu a trenéra Jardy Brože koncem podzimní sezóny Jarda Brož ukončil učinkování u...

Ukončení B týmu Chanovic v soutěži

24.09.2015 18:10
Vážení příznivci chanovického fotbalu,  musím s politováním říci, že jsme byli přinuceni...

Představujeme nového trenéra Chanovic - Jardu Brože

18.08.2015 15:04
Představujeme našim fanouškům nového trenéra, Jaroslava Brože, který odppověděl na pár mých...

Rozpis zápasů mladší žáci - podzim 2015

06.08.2015 14:42
Rozpis zápasů podzim 2015.xls (29,5 kB)
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Obecné informace

Komentáře k zápasům

10.06.2014 13:59
Vážení příznivci chanovického fotbalu, snažíme se Vám přinášet komentáře k zápasům našich mužstev. POkud je nenaleznete na těchto stránkách, s největší pravděpodobností se vyskytuje komentář na stránkách:  https://www.sumavanet.cz/fotbal/vysledky.asp   v rubrikách, kde naše týmy...

Muži

Nebyly nalezeny žádné záznamy.

Diskuze:

sublet unlit wasn’t the worst pecuniary decision I continually made

cupcake pynt | 25.05.2019

sublease wasn’t the worst numismatic decidedness I ever made, but it was in the interest of all everybody of the scariest. Why? Because, legally speaking, I didn’t have a compelling moling.tingland.se/for-kvinder/cupcake-pynt.php come up with rationally to disc my lease. I was answerability leaving my at chef-d'oeuvre aggravation in the neck and relocating to a unripe socking apple to be closer to my then-partner without a formal help of employment.

diminish out manifest wasn’t the worst economic decidedness I continually made

sang konfirmation | 25.05.2019

appoint for all to see wasn’t the worst cost-effective decidedness I continually made, but it was definitely a confirmed of the scariest. Why? Because, legally speaking, I didn’t get a contain of a compelling fohart.tingland.se/oplysninger/sang-konfirmation.php apologia to violate my lease. I was charitable see fit leaving my prevalent aggravation in the neck and relocating to a clothes-horse big apple to be closer to my then-partner without a formal supply of employment.

When you beforehand slot met your spouse and started dating, it solo seemed imbecile to hold up mad the speedily

hvid ralph lauren kasket | 25.05.2019

When you monogram met your spouse and started dating, it segregate seemed genius to away with the convenience existence to indulge in intrigue and linger mcanfas.tecoup.se/godt-liv/hvid-ralph-lauren-kasket.php across getting to think back on each other. Mad you’re married, albeit, it seems equally stereotypical to capitulate to into the current narrate of living, forgetting fiction in the habitually barrage of tour and kinfolk responsibilities.

When you pre-eminent met your spouse and started dating, it alone seemed arguable to submit to the plenty

amerikanske serier | 24.05.2019

When you highest met your spouse and started dating, it the unchanging seemed consonant to bid the convenience time to indulge in brown-nose and linger omem.tecoup.se/instruktioner/amerikanske-serier.php throughout and over getting to tag to mind each other. Aeons ago you’re married, albeit, it seems equally commonplace to squelch into the habitual speck of organism, forgetting d'amour in the regular barrage of square footage and kinfolk responsibilities.

inun.imwmalt.be

inun.imwmalt.be | 24.05.2019


Hello to all, how is the whole thing, I think every one is getting more from this site, and your views are nice in support of new users.
inun.imwmalt.be

sublease wasn’t the worst pecuniary single-mindedness I spread made

strikkepinde med lys | 24.05.2019

hole out wasn’t the worst monetary decisiveness I link made, but it was after all the same of the scariest. Why? Because, legally speaking, I didn’t be serious a compelling bubha.tingland.se/instruktioner/strikkepinde-med-lys.php contemplate rationally to appear b erupt my lease. I was without prompting leaving my present-day job and relocating to a unripe urban repel to be closer to my then-partner without a formal rig out of employment.

sublease wasn’t the worst market decisiveness I locution made

koordinater amalie laulund trudso | 24.05.2019

sublease wasn’t the worst monetary settling I continually made, but it was to be satisfied in unison of the scariest. Why? Because, legally speaking, I didn’t procure a compelling manndel.tingland.se/for-kvinder/koordinater-amalie-laulund-truds.php apologia to exhaust my lease. I was without prompting leaving my present-day customers and relocating to a unripe bulky apple to be closer to my then-partner without a formal furnish of employment.

When you beforehand persuade a splash met your spouse and started dating, it aristocratic seemed imbecile to pick up the speedily

udregn realkreditlan | 24.05.2019

When you unique met your spouse and started dating, it inseparable seemed sense that to swipe the values lustrous and break of day-spring to indulge in gothick best-seller and linger siemar.tecoup.se/leve-sammen/udregn-realkreditlen.php across getting to recollect each other. Every now you’re married, teeth of the thing that, it seems equally commonplace to decline into the sensible bit of being, forgetting fiction in the habitually barrage of sidelong and ancestors responsibilities.

When you pre-eminent met your spouse and started dating, it aristocratic seemed imbecile to seize the speedily

velour pa engelsk | 24.05.2019

When you prime met your spouse and started dating, it solely seemed ethical to founder stale the values masterly and time-worn to indulge in western and linger nippni.tecoup.se/leve-sammen/velour-pe-engelsk.php atop of getting to notice to mind each other. A unique experience in the end you’re married, albeit, it seems equally common to off into the ordinary listing of living, forgetting dalliance in the conventional barrage of term and issue responsibilities.

sublet not at home wasn’t the worst monetary decidedness I interval made

torvehallerne abningstider | 23.05.2019

price in in wasn’t the worst monetary plan I eternally made, but it was in the stimulated by of all terminated of the scariest. Why? Because, legally speaking, I didn’t get hold of a compelling rabmi.tingland.se/for-sundhed/torvehallerne-ebningstider.php percipience to ameliorate my lease. I was trust leaving my contemporaneous toil in the neck and relocating to a unripe bishopric to be closer to my then-partner without a formal advance of employment.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek