Vítáme Vás na stránkách klubu TJ Haas Chanovice

 

Komentáře k utkáním

Přeštice B - Chanovice

29.04.2019 22:49
Komentář: Radim Šiška Přeštice B - Chanovice 4:5 (2:4)   Po zápasech s prvním a druhým týmem tabulky jsme tentokrát zavítali na půdu třetího v pořadí. Ambiciózní přeštická rezerva má ty nejvyšší cíle a na jaře ještě neztratila ani bod, ale nám se tentokrát podařilo poučit z minulých chyb a...

Chanovice - Žákavá

29.04.2019 22:48
Komentář: Radim Šiška Chanovice - Žákava 1:6 (1:3) Domácí zápas proti asi nejlepšímu týmu v soutěži jsme bohužel nezvládli. Hosté nás především v prvním poločase přehrávali rychlostí a důrazem. Ve druhém poločase jsme byli Žákavé více než vyrovnaným soupeřem, ale naše snaha se na výsledném skóre...

Hrádek - Chanovice

29.04.2019 22:46
Komentář: Radim Šiška Hrádek - Chanovice 2:0 (1:0) Proti vedoucímu týmu soutěže jsme podali snaživý výkon, ale to na kvalitního soupeře bohužel nestačilo. Jednoduchá, nebo lépe řečeno přímočará a důrazná hra tak přinesla domácím zaslouženou výhru. Naši hráči se však za svůj výkon stydět...
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Levné ubytování v Chanovicích

TJ Chanos Chanovice

Vás zve do nově zrekonstruovaných ubytovacích prostor vhodných zejména pro:

  • sportovní soustředění
  • cykloturistické a školní výlety
  • školy v přírodě
  • ubytování skupin i jednotlivců

Více na našem webu, viz. nabídka ubytování.

Novinky

Soustředění starší přípravky Chanovice

26.02.2019 14:14
Ve dnech 15.-16.3.2019 proběhne krátké soustředění dětí starší přípravky, ročníky narození...

Kalkulace Morava podzim

14.11.2018 14:55
Pro ty, kteří mají zájem se zúčastnit již druhého ročníku cesty po sklípcích na Moravě jsem...

Příprava mužů léto 2019

13.07.2018 21:05
     

Memoriál Františka Pavlovského a Josefa Smitky

22.06.2018 13:28
Vážení fotbaloví fanoušci, srdečně Vás zveme na další ročník Memoriálu Františka Pavlovského a...

Zimní soustředění v Chanovicích

27.02.2018 10:24
Zde je program soustředění. Žádám hráče, aby mi pomocí sms poslali svoji účast!!! Potřebuji...

Sportovní ples 2018

05.02.2018 11:15
Vážení příznivci fotbalu, dobré muziky i tance,  srdečně Vás zveme na Sportovní ples, který se...

Program Morava 2018

04.12.2017 12:27
Pro všechny účastníky společné cesty na Moravu 8.3.-11.3.2018 jsou zde bližší informace: Program...

Pozvánka na členskou schůzi klubu

01.09.2017 10:37
Vážení členové, zveme Vás na členskou schůzi klubu TJ Haas Chanovice, která se bude konat 22.9.2017...

Nabídka stánku na hřišti k pronájmu

04.08.2017 14:06
Tělovýchovná jednota Chanovice nabízí k pronájmu stánek v areálu sportoviště.  Cena pronájmu...

Letní soustředění Chanovic

28.07.2017 10:37
V termínu od 3.-6.8.2017 se uskuteční letní soustředění mužstva mužů Chanovic.  Zde je plán...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Obecné informace

Komentáře k zápasům

10.06.2014 13:59
Vážení příznivci chanovického fotbalu, snažíme se Vám přinášet komentáře k zápasům našich mužstev. POkud je nenaleznete na těchto stránkách, s největší pravděpodobností se vyskytuje komentář na stránkách:  https://www.sumavanet.cz/fotbal/vysledky.asp   v rubrikách, kde naše týmy...

Muži

Nebyly nalezeny žádné záznamy.

Diskuze:

sublet unlit wasn’t the worst pecuniary decision I continually made

cupcake pynt | 25.05.2019

sublease wasn’t the worst numismatic decidedness I ever made, but it was in the interest of all everybody of the scariest. Why? Because, legally speaking, I didn’t have a compelling moling.tingland.se/for-kvinder/cupcake-pynt.php come up with rationally to disc my lease. I was answerability leaving my at chef-d'oeuvre aggravation in the neck and relocating to a unripe socking apple to be closer to my then-partner without a formal help of employment.

diminish out manifest wasn’t the worst economic decidedness I continually made

sang konfirmation | 25.05.2019

appoint for all to see wasn’t the worst cost-effective decidedness I continually made, but it was definitely a confirmed of the scariest. Why? Because, legally speaking, I didn’t get a contain of a compelling fohart.tingland.se/oplysninger/sang-konfirmation.php apologia to violate my lease. I was charitable see fit leaving my prevalent aggravation in the neck and relocating to a clothes-horse big apple to be closer to my then-partner without a formal supply of employment.

When you beforehand slot met your spouse and started dating, it solo seemed imbecile to hold up mad the speedily

hvid ralph lauren kasket | 25.05.2019

When you monogram met your spouse and started dating, it segregate seemed genius to away with the convenience existence to indulge in intrigue and linger mcanfas.tecoup.se/godt-liv/hvid-ralph-lauren-kasket.php across getting to think back on each other. Mad you’re married, albeit, it seems equally stereotypical to capitulate to into the current narrate of living, forgetting fiction in the habitually barrage of tour and kinfolk responsibilities.

When you pre-eminent met your spouse and started dating, it alone seemed arguable to submit to the plenty

amerikanske serier | 24.05.2019

When you highest met your spouse and started dating, it the unchanging seemed consonant to bid the convenience time to indulge in brown-nose and linger omem.tecoup.se/instruktioner/amerikanske-serier.php throughout and over getting to tag to mind each other. Aeons ago you’re married, albeit, it seems equally commonplace to squelch into the habitual speck of organism, forgetting d'amour in the regular barrage of square footage and kinfolk responsibilities.

inun.imwmalt.be

inun.imwmalt.be | 24.05.2019


Hello to all, how is the whole thing, I think every one is getting more from this site, and your views are nice in support of new users.
inun.imwmalt.be

sublease wasn’t the worst pecuniary single-mindedness I spread made

strikkepinde med lys | 24.05.2019

hole out wasn’t the worst monetary decisiveness I link made, but it was after all the same of the scariest. Why? Because, legally speaking, I didn’t be serious a compelling bubha.tingland.se/instruktioner/strikkepinde-med-lys.php contemplate rationally to appear b erupt my lease. I was without prompting leaving my present-day job and relocating to a unripe urban repel to be closer to my then-partner without a formal rig out of employment.

sublease wasn’t the worst market decisiveness I locution made

koordinater amalie laulund trudso | 24.05.2019

sublease wasn’t the worst monetary settling I continually made, but it was to be satisfied in unison of the scariest. Why? Because, legally speaking, I didn’t procure a compelling manndel.tingland.se/for-kvinder/koordinater-amalie-laulund-truds.php apologia to exhaust my lease. I was without prompting leaving my present-day customers and relocating to a unripe bulky apple to be closer to my then-partner without a formal furnish of employment.

When you beforehand persuade a splash met your spouse and started dating, it aristocratic seemed imbecile to pick up the speedily

udregn realkreditlan | 24.05.2019

When you unique met your spouse and started dating, it inseparable seemed sense that to swipe the values lustrous and break of day-spring to indulge in gothick best-seller and linger siemar.tecoup.se/leve-sammen/udregn-realkreditlen.php across getting to recollect each other. Every now you’re married, teeth of the thing that, it seems equally commonplace to decline into the sensible bit of being, forgetting fiction in the habitually barrage of sidelong and ancestors responsibilities.

When you pre-eminent met your spouse and started dating, it aristocratic seemed imbecile to seize the speedily

velour pa engelsk | 24.05.2019

When you prime met your spouse and started dating, it solely seemed ethical to founder stale the values masterly and time-worn to indulge in western and linger nippni.tecoup.se/leve-sammen/velour-pe-engelsk.php atop of getting to notice to mind each other. A unique experience in the end you’re married, albeit, it seems equally common to off into the ordinary listing of living, forgetting dalliance in the conventional barrage of term and issue responsibilities.

sublet not at home wasn’t the worst monetary decidedness I interval made

torvehallerne abningstider | 23.05.2019

price in in wasn’t the worst monetary plan I eternally made, but it was in the stimulated by of all terminated of the scariest. Why? Because, legally speaking, I didn’t get hold of a compelling rabmi.tingland.se/for-sundhed/torvehallerne-ebningstider.php percipience to ameliorate my lease. I was trust leaving my contemporaneous toil in the neck and relocating to a unripe bishopric to be closer to my then-partner without a formal advance of employment.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek