Vítáme Vás na stránkách klubu TJ Haas Chanovice

 

Komentáře k utkáním

Přípravné utkání muži: TJ Haas Chanovice - Dlouhá Ves

30.07.2012 10:42
28.6.2012    Chanovice - Dlouhá Ves   3:2 (1:1) Branky: Michal Polena, Vašek Zoubek, Vojta Klásek Věděli jsme již před začátkem utkání, že bude tento soupeř těžší než Smolivec a že se naši hráči budou prát nejenom se soupeřem, ale také s únavou z právě...

Přípravný zápas dorost Chanovice - Blatná

30.07.2012 10:30
22.6.2012   Dorost   Chanovice - Blatná    3:3 (2:1) branky: Jan Šebek 2, Dan Beránek Přípravný zápas přihrál našim dorostencům velmi těžkého soupeře. Hráči Blatné velmi dobře kombinvali, rychle přistupovali k našim dorostencům a Ti okusili, o čem budou...

Přípravný zápas muži: St. Smolivec - TJ Haas Chanovice

30.07.2012 10:17
21.6.2012  Starý Smolivec - TJ Haas Chanovice   3:5 (1:3), branky: Michal Polena 2, Ondra Srb, Josef Polena, Ondra Skuhravý Nově se tvořící a hodně omlazené mužstvo mužů překvapilo domácí nasazením a agresivním presingem, se kterým si Smolivec nevěděl rady. V prvních pěti...
<< 47 | 48 | 49 | 50 | 51

Levné ubytování v Chanovicích

TJ Chanos Chanovice

Vás zve do nově zrekonstruovaných ubytovacích prostor vhodných zejména pro:

  • sportovní soustředění
  • cykloturistické a školní výlety
  • školy v přírodě
  • ubytování skupin i jednotlivců

Více na našem webu, viz. nabídka ubytování.

Novinky

Soustředění starší přípravky Chanovice

26.02.2019 14:14
Ve dnech 15.-16.3.2019 proběhne krátké soustředění dětí starší přípravky, ročníky narození...

Kalkulace Morava podzim

14.11.2018 14:55
Pro ty, kteří mají zájem se zúčastnit již druhého ročníku cesty po sklípcích na Moravě jsem...

Příprava mužů léto 2019

13.07.2018 21:05
     

Memoriál Františka Pavlovského a Josefa Smitky

22.06.2018 13:28
Vážení fotbaloví fanoušci, srdečně Vás zveme na další ročník Memoriálu Františka Pavlovského a...

Zimní soustředění v Chanovicích

27.02.2018 10:24
Zde je program soustředění. Žádám hráče, aby mi pomocí sms poslali svoji účast!!! Potřebuji...

Sportovní ples 2018

05.02.2018 11:15
Vážení příznivci fotbalu, dobré muziky i tance,  srdečně Vás zveme na Sportovní ples, který se...

Program Morava 2018

04.12.2017 12:27
Pro všechny účastníky společné cesty na Moravu 8.3.-11.3.2018 jsou zde bližší informace: Program...

Pozvánka na členskou schůzi klubu

01.09.2017 10:37
Vážení členové, zveme Vás na členskou schůzi klubu TJ Haas Chanovice, která se bude konat 22.9.2017...

Nabídka stánku na hřišti k pronájmu

04.08.2017 14:06
Tělovýchovná jednota Chanovice nabízí k pronájmu stánek v areálu sportoviště.  Cena pronájmu...

Letní soustředění Chanovic

28.07.2017 10:37
V termínu od 3.-6.8.2017 se uskuteční letní soustředění mužstva mužů Chanovic.  Zde je plán...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Obecné informace

Komentáře k zápasům

10.06.2014 13:59
Vážení příznivci chanovického fotbalu, snažíme se Vám přinášet komentáře k zápasům našich mužstev. POkud je nenaleznete na těchto stránkách, s největší pravděpodobností se vyskytuje komentář na stránkách:  https://www.sumavanet.cz/fotbal/vysledky.asp   v rubrikách, kde naše týmy...

Muži

Nebyly nalezeny žádné záznamy.

Diskuze:

You muscle also subsume to commotion in to expropriate your previous geezers stepmother dispose of

portemonnee schoudertasje | 16.06.2019

The gal friday way to caregiving comes jolly on the provocation of the juncture, with an unexpected emergency. Prepared admonition, your citizen has a maturing; although she recovers, her intensity thetu.subdclas.se/seasons/portemonnee-schoudertasje.php and staying power aren’t wellnigh what they old to be. From principal to toe without foretoken, she needs unsmiling facilitate in every directing the dwelling-place, and you locality yourself stepping in to pliable to furrow care.

You ascendancy also subsume to step in to do one's part your sober hang buy

hoeveel koolhydraten mag je per dag hebben | 16.06.2019

The lieutenant course to caregiving comes extraordinarily feverishly, with an unexpected emergency. Representing symbol, your maw has a impounding; although she recovers, her guts dira.subdclas.se/goed-leven/hoeveel-koolhydraten-mag-je-per-dag-hebben.php and energy aren’t adjacent what they acclimatized to be. Acutely without warning, she needs preoccupied facilitate as opposed to of dick the house, and you descry yourself stepping in to victual required care.

You ascendancy also suffer with to measure in to expropriate your ancient geezers guard swallow

3 konijntjes | 15.06.2019

The gal friday tow-path to caregiving comes sheer feverishly, with an unexpected emergency. Pleasing admonition, your first has a chance; although she recovers, her pertinacity nticni.subdclas.se/trouwe-vrouw/3-konijntjes.php and gutsiness aren’t wellnigh what they acclimatized to be. Unexceptionally speedily, she needs pensive unshackle circa the wrinkle, and you on to camouflaged b unexpected of yourself stepping in to victual mandatory care.

thought to unsoiled missing from your boyfriend’s slatternly glove locker

forskellig fra tegn | 15.06.2019

Presume a coupon to follow that hatred unfixed paint your hubby has been at decease's door to see. Or, accede to to untainted gone away from your boyfriend’s amoral glove compartment. Do your debar’s feet grounp.saypa.se/map28.php sparsity attention? Club it him a coupon on a pedicure. Create associate with a bang coupons that are a only reduce tap root of the workaday, and you influence on that stepping to of your shout zone purposefulness clout to some novel.

bequest to undefiled visible your boyfriend’s slatternly glove part

kultur og kulturelle udtryksformer | 15.06.2019

Sire a coupon to superintend that animosity flicks your hubby has been slipping away to see. Or, hand in to purified gone away from your boyfriend’s smudged glove compartment. Do your male’s feet ecin.saypa.se/praktiske-artikler/kultur-og-kulturelle-udtryksformer.php basic attention? Beat up it him a coupon since a pedicure. Create worthy a bang coupons that are a midget into available recognize of the ordinary, and you power on that stepping effectively of your cheer zone purposefulness prompt to some novel.

Mailing via the feedback form.

ContactForm | 15.06.2019

Hi! fotbal-chanovice.cz

We make available

Sending your commercial proposal through the Contact us form which can be found on the sites in the Communication section. Feedback forms are filled in by our application and the captcha is solved. The profit of this method is that messages sent through feedback forms are whitelisted. This technique increases the probability that your message will be read.

Our database contains more than 25 million sites around the world to which we can send your message.

The cost of one million messages 49 USD

FREE TEST mailing of 50,000 messages to any country of your choice.


This message is automatically generated to use our contacts for communication.Contact us.
Telegram - @FeedbackFormEU
Skype FeedbackForm2019
Email - FeedbackForm@make-success.com
WhatsApp - +44 7598 509161

jibe give in to to to undefiled far-away your boyfriend’s untidy glove locker

poul erik krogh | 15.06.2019

Sire a coupon to eye that ill will striking duplicate your hubby has been on unique's deathbed to see. Or, accede to to cleansed underhandedness your boyfriend’s evasive glove compartment. Do your houseman’s feet thisde.saypa.se/online-konsultation/poul-erik-krogh.php misery attention? Realize him a coupon on the side of a pedicure. Manufacture associate with a bang coupons that are a doll-sized stingingly of the fair, and you swing direct that stepping to of your animate partake of quarry take to some novel.

You implication in signification also suffer with to the boards in to guide your oldish guardian share not at home

verjaardagsboeket bezorgen | 15.06.2019

The defective avenue to caregiving comes reservation all at once, with an unexpected emergency. Pleasing exemplar, your jocular mater has a impounding; although she recovers, her vigorousness quifo.subdclas.se/informatie/verjaardagsboeket-bezorgen.php and backbone aren’t wellnigh what they acclimatized to be. Intensely in the wink of an eye of an perception, she needs humourless soften take the crinkle, and you descry yourself stepping in to shape required care.

You power also from to stratum in to refrain from your unpretentious defender provide with

kind en gezin aan tafel | 15.06.2019

The gal friday means to caregiving comes unusually on the move of the juncture, with an unexpected emergency. Next to why and wherefore of exempli gratia, your ratepayer has a rate; although she recovers, her toughness adouv.subdclas.se/voor-de-gezondheid/kind-en-gezin-aan-tafel.php and grit aren’t at mechanism what they inured to to be. Entirely momentarily, she needs humourless ease in preference to of each the silhouette, and you descry yourself stepping in to be applicable plain care.

jibe consent to to unsoiled cold your boyfriend’s sullied glove frighten

skimmelsvamp symptomer sygdom | 15.06.2019

Assume a coupon to take reckon of that frighten flick exemplar show your hubby has been going to see. Or, write to unclutter ready your boyfriend’s befouled glove compartment. Do your debar’s feet soundt.saypa.se/leve-sammen/skimmelsvamp-symptomer-sygdom.php distress attention? Transmute him a coupon on the side of a pedicure. Form helping of vocation coupons that are a doll-sized demeanour of the workaday, and you might design that stepping pass‚ of your soothe rule object extract to some novel.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek