Sezóna 2018-2019

Vážení rodiče, hráčky a  hráči, 
velmi nás těší zájem dětí o fotbal a proto jsme se rozhodli pro sezónu 2018/2019 rozšířit již stávající kategorie mladší přípravky a mladších žáků o kategorii starší přípravky. Na těchto stránkách jsou  k dispozici informace o zápasech, soupiska družstva starší přípravky. U dětí, které by mohly hrát více kategorií záleží nejvíce na dětech a Vás rodičích, které kategorii v našem klubu dáte přednost. Rozdělení dětí jsme provedli podle sebe, výkonnosti dětí a požadavků některých z rodičů. 
Vašim dětem se budou věnovat tito trenéři: 
Oldřich Šebek, tel.: 602262802, email.: sebek@atrium.cz
Vlastimil Makovec, tel.: 606683915, email.: makovec@atrium.cz
Lukáš Rada, tel.: 725321607
Šéftrenérem mládeže v Chanovicích je Ladislav Skuhravý, tel.: 728106576, který zároveň povede družstvo mladších žáků. 
Základní filosofií nás, trenérů starší přípravky je vést děti k fotbalu takovým způsobem, aby je tato hra bavila, aby se těšily jak na tréninky, tak i na zápasy samotné. Samozřejmě vím, že děti baví fotbal o to více, pokud zažívají samá vítězství. Ale pro nás trenéry jsou vítězství věcí méně důležitou, nad ně nadřazujeme radost ze hry samotné, budování smyslu pro kolektivní myšlení, rozvíjení dobrých vztahů a to nejenom na hřisti, ale i mimo něj. Věřím tomu, že se nám podaří vytvořit dobré prostředí v týmu samotném, ale i mezi Vámi rodiči. K tomuto je velmi důležitá komunikace s Vámi. Aby se předešlo případným problémům, je velmi důležité, abychom si navzájem důvěřovali a o případných neshodách  mezi dětmi se včas dozvěděli. 
Pokud by vše fungovalo, děti budou docházet pravidelně na tréninky, rádi bychom pro ně připravili i zimní třídenní soustředění. 
Tréninky plánujeme  vždy v úterý a čtvrtek od 16:00 hod.. Pokud by se trénink neměl uskutečnit, obdržíte sms zprávu. Začínáme v úterý 14.8.2018 v 16:00. 
Jakmile bude většina dětí a rodičů zpět z dovolených, chtěli bychom udělat sezení rodičů a trenérů, abychom se navzájem poznali osobně a dozvěděli se o tom, jak si vše představujeme. 
 Trenéři starší přípravky