Přípravný zápas muži: St. Smolivec - TJ Haas Chanovice

30.07.2012 10:17

21.6.2012  Starý Smolivec - TJ Haas Chanovice   3:5 (1:3), branky: Michal Polena 2, Ondra Srb, Josef Polena, Ondra Skuhravý

Nově se tvořící a hodně omlazené mužstvo mužů překvapilo domácí nasazením a agresivním presingem, se kterým si Smolivec nevěděl rady. V prvních pěti minutách se sice domácí zastřelovali, ale když Chanovice poznaly, že proti nim stojí soupeř, který je hratelný, začaly se osmělovat a připravovat si brankové příležitosti. Domácí se ujali vedení 1:0 z penalty po zahrané ruce v pokutovém území. Od této doby však začali hrát Chanovice a do poločasu pohodlně navýšili své vedení na rozdíl 2 gólů, když naši hráči zahodili mnho dalších vyložených šancí. Po poločase se obrázek hry nezměnil, Chanovičtí zvýšili své vedení na 5:1 a zahodili další serii čistých vyložených šancí. Až k závěru utkání se zpátky do hry dostali domácí, kteří zkorigovali na přijatelnější rozdíl. Chanovice mohly vyhrát daleko větším rozdílem, neboť nás soupeř dost hrubě podcenil.