Přípravný zápas dorost Chanovice - Blatná

30.07.2012 10:30

22.6.2012   Dorost   Chanovice - Blatná    3:3 (2:1) branky: Jan Šebek 2, Dan Beránek

Přípravný zápas přihrál našim dorostencům velmi těžkého soupeře. Hráči Blatné velmi dobře kombinvali, rychle přistupovali k našim dorostencům a Ti okusili, o čem budou téměř všechny zápsy v krajské soutěži. Budou mít daleko méně času na zpracování a rozhodování. Přestože Blatná hrála velmi dobře, naši byli produktivnější a záhy se ujali vedení 2:0. Individuelně se dokázali prosadit Beránek a Šebek. Blatná do poločasu snížila na rozdíl jedné branky. Druhý poločas ještě hráči Blatné přidali, bylo jich všude plno a měli více ze hry, i když chanovice nedokázaly proměnit některé slibné šance. Obě mužstva nakonec odehrály remízové utkání, což bylo spravedlivým vyjádřením sil na hřišti.