Přípravné utkání muži: TJ Haas Chanovice - Dlouhá Ves

30.07.2012 10:42

28.6.2012    Chanovice - Dlouhá Ves   3:2 (1:1) Branky: Michal Polena, Vašek Zoubek, Vojta Klásek

Věděli jsme již před začátkem utkání, že bude tento soupeř těžší než Smolivec a že se naši hráči budou prát nejenom se soupeřem, ale také s únavou z právě probíhajícího fotbalového soustředění. Do hry proto postupně nastoupilo 6 dorostenců, kteří svým výkonem rozhodně nezklamali. Na hřišti se potkali 2 mužstva, Dlouhá Ves velmi zkušená a z našeho mužstva sálalo mládí. Na počátku utkání jako by chtěli chanovičtí šetřit svých nemnoho sil, nechali se zatlačit soupeřem, který dalekonosnou střelou orazítkoval tyč naší branky. Další jejich slibné šance dokázala naše obrana pokrýt. Hra se postupně vyrovnala. Zejména presing domácích začal dělat hostům problémy a z jednoho takto vybojovaného míče vstřelil Michal Polena úvodní gól utkání. Hosté do poločasu dokázali srovnat poměrně lehkou střelou, která k překvapení všech skončila v brance domácího celku. Druhý poločas začali výborně domácí, kteří nedlouho po rozehrání zvýšili na 2:1, kdy se uvolnil po kraji Vašek Zoubek a křížnou střelou za pomoci hostujícího obránce zvýšil na 2:1. Domácím postupně docházely síly, rychleji střídali a to i důležité hráče. Na hře to však moc vidět nebylo, neboť i střídající hráči jako Petr Soukup nebo Kuba Klásek si na svých postech odehráli své. Hostům se ještě jednou podařilo srovnat, ale vítězství dokázali chanovičtí překlopit na svoji stranu, když se ujala křížná střela Vojty Kláska.