Příprava Chanovice - Mirovice

23.02.2015 09:33

Chanovice - Mirovice   4:2   Branky: Honza Šebek 2, Lukáš Rada 2

Chanovice bez Lukáše Černohorského a Davida Pavlovského narazili na účastníka A třídy Jihočeského kraje bojujícího v této soutěži o udržení. Zpočátku byli hosté lepším týmem a ujali se vedení 0:1 po nedorozumění v obraně. Postupem času začali iniciativu na své kopačky přebírat domácí a po akci Šlehubera zakončoval dorážkou Šebek a srovnal stav na 1:1. Hosté dokázali ještě jednou navýšit vedení po nedůrazném odkopu Karla Soukupa, který však tuto chybu v dalším průběhu bohatě odčinil. Po přestávce již byl náš tým lepší a po dalekonosné střele Šebka jsme srovnali stav na 2:2. Poté se do konce zápasu ještě trefil dvakrát Lukáš Rada, který pohotově zakončoval jednou pravou a po druhé levou nohou. Náš tým neproměnil v průběhu zápasu ještě několik vyložených šancí, přestože v brance soupeře úřadovali nebrankáři. Přesto se toto vítězství cení, zejména však hra v poli. Je vidět, že postupem času a vybrušováním herního systému je pro soupeře stále těžší se s hrou našeho týmu vyrovnávat.