Oslabený dorost prohrál

28.08.2012 13:11

Holýšov - Chanovice 8:2 (4:0) Branky Chanovic: Patrik Lukeš, Martin Mrázek

Již v prvním zápase sezóny dorostu se kryl zápas mužů se zápasem dorostu a tak odjížděli dorostenci oslabeni o hráče Šebka, Zoubka a Karla Soukupa. Zároveň zranění trápí i Jardu Prýmase. V brance nastoupil Lukáš Rada a tak se na pozice stoperů museli posunout hráči, kteří to v dorostu ještě nehráli. Zejména však pocit, že dorostenci hrají takto oslabeni jim vzal v prvním poločase chuť do hry. Již v první minutě se Holýšov ujal vedení po přímém kopu a dobíhající hráč doklepával. Na konci první půle to již bylo 4:0 pro domácí. I ve druhém poločase kupili dorostenci chybu za chybou, poslátaná obrana i záloha spolu dobře nespolupracovala. Až za stavu 8:0 pro domácí docílili naši hráči prvního gólu, kdy dvakrát střílel Jakub Chalupný a napotřetí dorazil do branky Patrik Lukeš. O minutu nato nakopl Patrik Lukeš míč za obranu hostů, kde si míč zpracoval Martin Mrázek a levačkou zavěsil. Dle vyjádření dorosteneckého mužstva byl tým Holýšova hratelný, ale muselo by naše mužstvo být kompletní a všichni hráči by museli podat nadstandardní a bojovný výkon, což se nestalo.