O víkendu proběhl Memoriál Františka Pavlovského a Josefa Smitky

06.08.2012 19:25

V sobotu se uskutečnil tradiční Memoriál Františka Pavlovského a Josefa Smitky, tentokrát ve Svéradicích. Musíme uznat, že se hostitelé ujali svého úkolu velmi dobře a memoriál proběhl ve velmi přátelském duchu. Vše bylo výborně zorganizované, za což je třeba funkcionářům ze Svéradic velmi poděkovat. V prvním zápase proti sobě nastoupily mužstva minžáků Svéradic a Chanovic, přičemž klub ze Svéradic tuto kategorii nově přihlásil do OP mladších přípravek. Zde není důležité, kdo vyhrál, nebo prohrál, je vždy radost sledovat malé šikovné naděje obou klubů, jejich zápal a zaujetí, od kterého by se mohli poučit leckteří dospělci. Jako další proti sobě nastoupili muži Svéradic a Chanovic. Zde nebyli domácí již tak přátelští a nadělili Chanovicím debakl 7:1, když jediný úspěch Chanovic zaznamenal v prvním poločase Jirka Šulc. Pravdou je, že Chanovicím chyběli 4 hráči základní sestavy a Ti co absolvovali náročnou přípravu odpadli fyzicky. Více než výsledek je však alarmující způsob hry, který naši hráči na trávníku ve Svéradicích předvedli. Musíme než doufat, že toto byl ojedinělý zkrat a že naši hráči předvedou v okresním přeboru daleko lepší a zejména chytřejší  hru.