Muži prohráli v Nezamyslicích

28.08.2012 14:01

Nezamyslice - Chanovice 4:1 (2:0) Branka Chanovic Michal Polena

Po nejhorším výkonu podzimní části sezóny prohráli muži v Nezamyslicích. Mužstvo Nezamyslic bylo lepší, pohyblivější, důraznější (mnohdy až za hranou) a vytvořilo si za zápas mnohem více šancí, než naši. Pouze zásluhou brankáře Karla Soukupa jsme neodešli s výraznější prohrou. Již první minuty nevypadaly pro náš tým dobře, nechali jsme se zatlačit na naši polovinu a jen stěží odolávali mnoha centrovaným balónům do našeho pokutového území. Mužstvo Chanovic se nedokázalo z tohoto tlaku vymanit a tak přišel trest v podobě gólu od střelce Aschenbrennera, na kterého se celý tým připravoval a který nakonec dosáhnul v zápase hatricku. Po úvodním gólu se hráči Chanovic zvedli, začali lépe kombinovat, vytvářeli si i šance a vypadalo to,  že by mohli zápas zlomit na svoji stranu. Po individuálním průniku se dostal sám před brankáře domácích Vašek Zoubek, který nastřelil pouze nohy padajícího brankáře. A jak se říká, nedáš, dostaneš, z rychlého protiútoku se dostal Aschenbrenner svým důrazem přes našeho stopera k zakončení a přehodil i brankáře Karla Soukupa. Ve druhé půli se náš tým již nezvednul, znovu zabřehnul do nezáživné hry, kdy snahy o útoky končily nepřesnou rozehrávkou a v obraně se kupila chyba za chybou. Útočné snahy domácích byly mnohem nebezpečnější a  tak skóre rostlo pouze na straně domácích. Až v 83.minutě si Michal Polena naběhnul na  výbornou přihrávku od svého bratra Pepíka a hlavou přehodil brankáře domácích. A to bylo z naší strany vše. V dalším zápase nás čeká těžká Sušice B a věřím tomu, že tento nepovedený zápas již bude pro nás minulostí a porveme se o co nejlepší výsledek.