Muži: Janovice - Chanovice

02.05.2014 10:41

Janovice - Chanovice 1:2 (1:2) Branky Chanovic Michal Polena 2

Chanovičtí hráči pokračují ve zlepšených jarních výkonech. V Janovicích předvedli velmi dobrý výkon a domácího soupeře přehráli. Doposud slabší stránkou chanovického mužstva je proměňování šancí. Tím poskytují soupeři šanci po celý zápas na získání nějakého bodu a udržují své fanoušky v řádném napětí. I toto se událo v Janovicích,. V prvním poločase, po festivalu neproměněných šancí, nastřelení brankové konstrukce,  vedení 2:0 si místo zvýšení náskoku nechalo dát naše mužstvo v 42.minutě góla do poločasové šatny. I ve druhém poločasu si naši vytvořili další šance, v závěru však museli odrážet nepříjemné ataky ze strany domácích se snahou o vyrovnání. Nakonec si naše mužstvo z Janovic odnáší velmi cenné 3 body a udržuje si velmi dobrý náskok před pronásledovateli v tabulce okresu.