Muži Janovice - Chanovice

02.10.2012 07:30

Janovice - Chanovice 5:1 (0:1) za Chanovice Michal Polena

Dá se říci takto: kdo to neviděl, neuvěří!!!! Z Janovic jsme odjížděli pokopaní, potupeni, zlomeni. V prvním poločase i v následujících deseti minutách druhého poločasu jsme byli lepším mužstvem. Nervózní domácí však vytasili ze svého vínku hru až na hranici brutality, se kterou se hosté nedokázali srovnat. Po inkasování gólu na 1:2,  zásadní chybě obrany,  se zlomilo úsilí Chanovic a hosté mohli vyhrát i výraznějším rozdílem, neboť v závěrečných minutách zcela dominovali.  Tento zápas ukázal, jak křehká je psychika našeho týmu a jak se křivda dokáže zakořenit v hlavách našich hráčů a dopomůže prohrát velmi dobře rozehraný zápas. Nakonec jedno pozitivum, můžeme si gratulovat, že jsme z tohoto zápasu odjížděli pouze se dvěma zraněnými hráči, kteří si mimochodem přivodili zranění téměř vlastním přičiněním.  Na tento zápas je třeba zapomenout a na jaře a na domácí půdě porážku soupeři vrátit.