Muži: Hrádek - Chanovice

29.04.2013 07:56

Hrádek - Chanovice 0:2 (0:1) Branky: Jirka Šulc, Michal Polena

V Hrádku se hrál velmi bojovný zápas. Domácí dobře přistupovali k hostujícím hráčům a ti měli velmi málo času na kombinaci. Přesto si hosté vypracovali v prvním poločase dvě velmi dobré šance, z nichž jednu proměnil Jirka Šulc. Tento si zpracoval míč před pokutovým územím domácích, zasekávačkou se zbavil svého stínu a přesnou střelou k tyči nedal brankáři Hrádku žádnou šanci. Tento hráč svoji rychlostí dělal domácím velké problémy a zanedlouho po první brance se protáhnul okolo   domácích stoperů a pokračoval sám na bránu Hrádku, V tu chvíli zatáhnul za záchranou brzdu hrající trenér domácích Jirka Brabec a nekompromisně, bez zasažení balónu poslal hráče Chanovic k zemi. K překvapení všech, jak domácích tak hostujících diváků nebyl tento hráč vyloučený, ale neobdržel ani žluté napomenutí od hlavního arbitra. Od této chvíle se hrálo velmi ostře a zápas byl rozkouskovaný častým přerušováním hry. Ve druhém poločase se domácí snažili o vyrovnání, měli i několik pološancí. Jedinou vyloženou šanci nedokázali proměnit. A tak přišel trest ze strany hostujícícho celku, kdy po pěkné akci Ondry Srba se krásně trefil z hranice šestnáctky Michal Polena a stanovil tak stav utkání na 0:2.Hosté ještě měli ve druhém poločase další vyloženou šanci, kterou dokázal zlikvidovat brankář domácího celku.  Domácím již na zvrat v utkání docházely síly a tak si chanovické mužstvo, neporažené již od 3.11.2013 včetně zápasů zimní přípravy, připsalo další plný bodový zisk.