Muži: Chanovice - Železná Ruda

19.08.2013 08:42

Chanovice - Železná Ruda 4:1 (3:0) Branky: Jarda Prýmas, Pepík Polena, Lukáš Černohorský, Michal Polena - David Grainer

Železná Ruda přijela do Chanovic s několika dorostenci a v jedenácti lidech. První poločas se odehrával na polovině hostujícího celku. Domácí svoji převahu dokázali přetavit ve 3 branky, když ještě další příležitosti zůstaly nevyužity. Ve druhém poločase se hrál fotbal pro diváka zcela nezáživný. Domácí se přizpůsobili železnorudskému stylu a předváděli profesorský fotbal. Na rozdíl od zápasu s Luby B bylo na kopačkách domácího celku mnoho nepřesností, někteří hráči se utápěli v individuelních akcích bez šancí na úspěch a střely neměly dostatečnou razanci a gólové parametry. Po vystřídání Milana Šedivého se začaly dělat okénka i v obraně, které hodně zatápěl hráč hostů David Grainer. Tento hráč se na začátku druhého poločasu odměnil gólem, kdy z úhlu prostřeli domácího gólmana.  Výherní pojistku přidal do hostující sítě Michal Polena a zápas se dohrál v poklidném tempu až do konce.