Muži: Chanovice - Týnec

09.05.2013 10:02

Chanovice -Týnec   5:4  (4:2)  branky: 2. min Pavlovský L., 25. min Šulc J., 27. min Polena M., 32. a 54. min Šedivý M.,   -   38. a 75. min Topinka T., 44. min Hromada T.,  80. min Mužík R.

V tabulce poslední Týnec přijel do Chanovic s cílem, pouze s povinností odehrát zápas. Také už ve 2.min po přihrávce Honzi Šebka vstřelil levonohý Pavlovský L. pravou nohou gól 1:0. Brzy vstřelená branka nás měla uklidnit a hrát pěkný pohledný fotbal. Jenomže opak je pravdou. Naši hráči si nedokázali přesně přihrávat a to byl největší problém. Snad gól ve 25.min byl podle naših představ. Nádherná kombinace po pravé straně, Honza s Michalem si třikrát vyměnili míč na jeden dotek a po Michalově centru Jirka Šulc vstřelil gól na 2:0. O dvě minuty později ve 27.min obešel Michal ve vápně brankáře a do prázdné branky zvýšil na 3:0. Když zvýšil ve 32. min Šéďa na 4:0 tak si každý divák myslel, že uvidí brankostroj. Branky sice padaly, ale hra byla velice špatná. To se potvrdilo ve 38. min po velké chybě stoperské dvojice, soupeř snížil na 4:1 a minutu před koncem poločasu dokonce na 4:2. A tak skončil první poločas. Do druhého poločasu šli naši hráči s cílem, vstřelit ještě nějaký ten gól. V 54. min Michal přihrál skvěle patičkou Šeďovi a ten nedal golmanovi hostů žádnou šanci 5:2. To bylo, ale z naší strany vše. Herně se nám opět vůbec nedařilo. Když jsme šli do protiútoku, tak zakončení bylo velice špatné až dokonce katastrofální. Soupeři jsme darovali dost příležitostí a to se nám vymstilo. V 75. min soupeř snížil na 5:3, opět po velké chybě obrany. Na konečných 5:4 snížili hosté v 80. min, když střídající 130 kg vážící hráč nikým nepokrytý vstřelil gól. Tak skončil nejhorší výkon sezóny a hráči by se měli nad sebou pořádně zamyslet. 

(M.Kašák)