Muži Chanovice - Sušice B

03.09.2013 10:31

Chanovice - Sušice B   5:0 (1:0) Branky: Jarda Prýmas 2, Vašek Zoubek, Honza Šebek, Dan Beránek

Hosté byli před počátkem soutěže pasováni na jednoho z favoritů. Mladý tým složený okolo matadora Hubáčka velmi dobře kombinuje v prostřed pole, má však problémy s vytvářením a následným proměňováním brankových příležitostí. Zato se z domácího týmu v tomto zápase trefili ještě minuloroční dorostenci podpořeni dorostencem současným, Danem Beránkem. V prvním poločase se hrál téměř vyrovnyný zápas s mírnou převahou domácího týmu. Již na počátku utkání měl velkou příležitost Michal Polena, ale dostal balón pouze na šajtli, kterou hostující brankář vychytal. Již v 11.minutě se trefil po slupráci s Lukášem Černohorským Vašek Zoubek. Tento hráč byl v prvním poločase velmi aktivní, několikrát se dostal do šancí, ale bohužel mu to tam již nepadlo. i hosté si v prvním poločase vypracovali dvě šance ke skórování, ale ani jednu z nich neproměnili. Druhý poločas začali domácí velkým náporem. První šance Ondry Srba ještě zůstala nevyužita, ale v 47.minutě vytěžil z vyražené střely Honza Šebek druhý gól. Domácí i nadále mačkali svého soupeře, ale na další gól museli čekat do 68.minuty. Laciná branka, kterou vsítil Jarda Prýmas, když sušický brankář podběhnul jeho centr, který stačil pouze tečovat konečky prstů do své branky, již hosty zlomila. Domácí dohráli zápas v pohodě, když se ještě jednou trefil výtečně hrající Jarda Prýmas a gólové hody zakončil Dan Beránek. A mohlo být s hosty ještě hůře, ale domácí další šance nevyužili.