Muži: Chanovice- Osek B

13.03.2013 18:51

Chanovice - Osek B 5:2 (1:1) Branky: Ondra Srb 3, Lukáš Rada, David Pavlovský

Domácí přivítali na svém trávníku velmi silného soupeře z Oseka, který vede strakonický okresní přebor. V prvním poločase měli hosté více ze hry a pouze výkon domácího brankáře Hermanschaka a štěstí zabránilo hostům vést výrazným rozdílem. Hosté se ujali po zaváhání domácí obrany 1:0. Ke konci poločasu srovnal stav Lukáš Rada přesnou střelou k tyči. Ve druhém poločase došlo k malým úpravám rozestavení hráčů a tato změna mužstvu pomohla. Zároveň hostům docházely síly, kterých  částečně pozbyli na soustředění a domácí se začali výrazněji prosazovat. Hra z levé strany velmi  svědčila Ondrovi Srbovi, který završil čistý hatrick. Ze sřelecké potence Ondry se radovali jak přítomní diváci, tak i pokladník mužstva. Za stavu 4:1 pro domácí hosté snížili skvěle kopnutým přímým kopem do pravé šibenice. Tečku za povedeným druhým poločasem udělal David Pavlovský po nádherné souhře s výborně hrajícím Michalem Polenou.