Muži: Chanovice - Nezamyslice

02.05.2013 07:59

Chanovice - Nezamyslice 1:1 (0:1)  na PK: 5:6 Branky:  Ladman - Hupka

V Chanovicích se nehrál moc záživný fotbal. Domácí měli potíže se sestavou a tak již od počátku utkání museli nastoupit dva dorostenci, kteří měli v nohách velmi těžký předzápas s Holýšovem. Když se po 10.minutách zranil David Pavlovský a za dalších 15.minut Ondra Srb, tedy dva klíčoví hráči domácích, nastoupili do utkání další 2 dorostenci. (Do konce zápasu jich nastoupilo celklem 6) Hosté  v Chanovicích úporně bránili a hráli na rychlé brejky, což toto mužstvo vybavené Soutorem a Hupkou velmi dobře ovládá. Chanovice však bojovaly, i když to nebylo logicky tak fotbalové, jako v předešlých zápasech. Domácí se mohli ujmout vedení, kdy po levé straně proniknul do pokutového území Pepík Polena a chytrým pokusem nastřelil pouze tyč hostující branky. Hosté stále hrozili a z jednoho protiútoku se prosmýkl středem obrany Hupka a změnil skóre na 0:1 z pohledu domácího mužstva. Za tohoto stavu se šlo do kabin. Ve druhém poločase se hra domácího celku zlepšila, domácí zahrozili z několika přímých kopů, které zneškodnil brankář hostí. V 52.minutě srovnal stav utkání Franta Ladman. Poté domácí stačili nastřelit ještě břevno a další 2 vyložené šance skončily těsně vedle hostující branky. V pokutových kopech byli šťastnější hosté, které podržel velmi zkušený brankář.