Muži: Chanovice - Mochtín

14.05.2013 15:40

Chanovice-Mochtín B    3:1 (1:1) branky: 24.min Polena Michal, 50.min Ladman František, 57.min Šebek Jan - 25.min Nováček Václav.

O tomto víkendu jsme opět přivítali mužstvo bojující o záchranu v okresním přeboru,a na naší hře to bylo opět znát. Naše mužstvo pokračovalo ve stejném herním projevu jako před týdnem proti Týnci. V 15.min měl velkou šanci Pepík  Polena, když z malého vápna přestřelil branku po centru od bratra Michala. Naše chvíle přišla ve 24.min. Po krásné kombinaci Haryho s Davidem dostal přihrávku do volného prostoru Michal a po pravé straně běžel sám na brankáře 1:0. Hosté rozehráli a vzápětí z protiůtoku jsme dostali gól na 1:1. Až do konce poločasu byla hra velice špatná. Do druhé půle nastoupili hráči jako vyměnění. Hra byla rychlejší a hlavně přesnější. To potvrdil v 50.min Franta Ladman, když zvýšil na 2:1. O chvilku později v 57.min to už bylo 3:1. Michal Polena běžel po pravé straně opět sám na brankáře. Klička do leva mu nevyšla míč se mu zamotal mezi nohy a tak mu na pomoc  přiběhl Honza Šebek, který dal gól do prázdné brány. Za výkon ve druhé půli si všichni zaslouží velkou pochvalu a hlavně Kuba Klásek, který podal velice dobrý výkon.