Muži: Chanovice - Mirotice

17.03.2014 18:54

Chanovice - Mirotice 3:1 (1:1) Branky domácí: Michal Polena 2, Ondra Srb

Domácí přivítali v další přátelském zápase účastníka B třídy jihočekého kraje Mirotice. V prvním poločase se hrál vyrovnanější zápas, přesto si vytvořili domácí váce šancí ke skórování. Jediný gól domácích však dokázal vsítit po individuální akci Ondra Srb. Hosté však dokázali na tuto branku reagovat a do poločasu vyrovnali. Na začátku druhé půle přišel výpadek domácího mužstva a bylo štěstím, že hosté neskórovali. Po deseti minutách hry se však domácí nadechli k lepšímu výkonu. Po změně rozestavení domácích došlo k razantnímu zlepšení hry, Jakub Chalupný se dostal na "svůj" post levého záložníka a dvakrát naservíroval střelci Michalovi Polenovi krásné centry, z nichž se Michal nemýlil. I nadále si domácí vypracovali více šancí, jen je dovézt do úspěšnějšího konce. Domácí tak napravili špatný dojem z předchozího zápasu a ověřili si, že jsou na mistrovskou soutěž dobře připraveni. Největším problémem je však, po zranění důležitých hráčů Lukáše Černohorského, Milana Šedivého a Vaška Zoubka, velmi zúžený kádr a tak uvidíme, jak si naše mladé mužstvo povede v mistrovské soutěži. Ihned na úvod přivítá náš tým druhého v pořadí, mužstvo Běšin a tímto zveme všechny naše příznivce na sobotní zápas, který se hraje v sobotu od 15:00 hod..