Muži Chanovice - Letná Plzeň

12.02.2013 17:10

Chanovice - Letná Plzeň 3:3 (0:2) Branky Chanovice: Michal Polena 2, Ondra Srb

Letná na domácí vletěla a po 8 minutách vedla 2:0. První branku vstřelili hosté z penalty, kterou "zařídil" Jarda Prýmas. Hráče, který ho na hranici pokutového území překonal poté zfauloval a hráč Letné penaltu bezpečně proměnil. Za chvíli po rychlém protiútoku hostů to již bylo 2:0, na zadní tyči překonal brankáře domácích nepokrytý hráč. I potom měli hosté více ze hry, lépe kombinovali a byli nebezpečnější. Z domácích nejvíce hroil Michal Polena, který však své šance za snížení nevyužil, nastřelil pouze tyč. Od 25.minuty se již hrálo vyrovnané utkání. Ve druhé půli byli domácí již lepším týmem a snížili na 1:2. Vzápětí však hosté po ojedinělém útoku zvýšili na 1:3 po nedůrazném chování domácích bránících hráčů. Poté však Chanovice převzali aktovku utkání, podařilo se jim srovnat na 3:3 a nastřelili další 2 tyče. Velmi dobře odehrál na svém postu Matěj Klásek, kterého to byl první zápas za muže.