Muži Chanovice - Hrádek

02.10.2012 08:35

Chanovice - Hrádek 5:0 (2:0) Branky: Michal Polena 2, Ondra Srb, Michal Šedivý, Josef Polena

První poločas byl zcela vyrovnaný. Domácí se dostali do šance již ve 2.minutě kdy nastřelili tyč hostující branky. Hostující tým kontroval protiútokem,kdy zachránil skórování domácí brankář Hermaschak. V první půli obě mužstva hrála útočný fotbal, pouze domácí však dokázali své protiútoky proměnit. Zejména Ondřej Srb dělal hostující obraně svojí rychlostí velké problémy a spolupráce s Michalem Polenou přinášela své ovoce. První gól padnul po spoluprácí těchto dvou hráčů, kdy Ondra Srb přešel přes protihráče, posunul na nabíhajícího Michal Polenu a ten neminul. Druhý gól padnul po sklepnutí míče na Ondřeje Srba a ten obešel jak posledního hráče soupeře, tak brankáře a zvýšil na 2:0. Za tohoto výsledku se oba soupeři odebrali do kabin. Další branka, ihned po začátku poločasu z rychlého protiútoku, kdy zavěsil hlavou Milan Šedivý už hosty definitivně zlomila. Poté byla převaha domácích již drtivá a jen výborný brankář Svatoboru Ryba zabránil ještě větší prohře.  Jako důležitá posila do týmu domácích se ukázal čytřicetiletý hráč Milan Šedivý, který do řad chanovického týmu vnesl klid a jistotu v prostřed zálohy. Věříme tomu, že domácí tato výhra definitivně nakopla, že zvýši sebevědomí u jednotlivých hráčů a celého mužstva.