Muži. Chanovice - Doubravice

13.03.2014 09:05

Chanovice - Doubravice   3:2 (3:1) Branky Chanovice: Jakub Chalupný 2, Honza Šebek

Chanovické mužstvo odehrálo velmi nepovedený zápas. Bylo to snad dáno tím, že jsme se na počátku utkání ujali vedení po výtečné a jednoduché akci Ondra Srb-Hoza Šebek- Jakub Chalupný.  Vzhledem k tomu, že přes mnoho nepřesností a netaktických chyb v první půli naše mužstvo ovládalo hru, zdálo se, že bude tento zápas pouhou formalitou. A nahrála tomu i další rychlá branka Honzy Šebka na 2:0 a následně produktivního Kuby Chalupného na 3:0. Od této chvíle se však začali osmělovat i hosté, několikrát zahrozili a do půle dokázali snížit na 1:3.  O půli nepomohla ani "bouřka" v chanovické kabině a ve druhém poločase se úplně rozpadla koncepce hry našeho týmu. Na kopačky domácích se vkradla nejistota,  mužstvo nebylo schopno soupeře přehrát a zbytečných ztrát míče bylo nepočítaně.  Začaly se kupit zbytečné chyby i v obraně, hosté získali iniciativu a snížili na rozdíl jediné branky. Chanovičtí si ve druhém poločase moc šancí ke skórování nevytvořili a nakonce byli rádi, že toto utkání dovedli do vítězného konce. Nejvíce bych však vytknul mužstvu netýmovou hru. Hráči se při zápase nepodrželi, hádali se a celý fotbal šel tzv. "do kopru". Je třeba si vzpomenout na to, že takovéto zápasy jsme již odehráli, vždy s velmi špatným výsledkem a zejména se špatnými pocity. Mužstvo by mělo fungovat soudržně i při zápase, kdy se fotbalově ne zrovna daří. Musíme přiznat, že nás v tomto zápase nepodrželi ani naši, jinak skvělí, fanoušci. Věříme, že toto byl zcela ojedinělý zápas a že naše mužstvo bude v dalších zápasech fungovat jako TÝM a s velkým T.  Poté je, alespoň pro mne, výsledek druhořadý. 

O.Šebek