Muži: Chanovice - Cehnice

18.03.2013 10:44

Chanovice - Cehnice  7:2 (2:1) Branky Chanovice: Šulc Jiří 2, Šebek Honza 2, Polena Michal, Polena Pepík, Srb Ondra

Domácím se povedl vstup do utkání, kdy si již ve 2.minutě utkání naběhl do pokutového území soupeře Honza Šebek na výbornou přihrávku od Michala Poleny a nemýlil se. Za další 2.minuty tentýž hráč z gólové pozice branku netrefil.  Hosté byli zaskočeni nasazením domácích, se kterým se nemohli většinu prvního poločasu vyrovnat. Na 2.0 zvýšil znovu Šebek, poté však domácí zvolnili a poskytli hostům větší prostor ke hře a zejména v obraně nechávali hostům až moc prostoru. Hosté toho na konci poločasu využili a snížili na 1:2. Druhý poločas již domácí dominovali, na začátku dali hostům další 2 branky a tito zápas zabalili a soustředili se na kritizování hlavního nebo pomezního rozhodčího. Poté nechali naše hráče volně probíhat obranou a čehož si "užil" i hostující brankář. I Chanovice zvolnily zejména v obraně, takže se hosté několikrát dostali do brnakových příležitostí, z nihž jednu proměnili. Výborně hrál (jako v každém přípravném zápase) kapitán mužstva Michal Polena, který přihrál na většinu našich gólů a sám jeden vstřelil. Musíme říci, že tento soupeř neprověřil dostatečně náš tým a tak až první zápas s Nezamyslicemi ukáže, kde jsou možnosti týmu mužů v okresním přeboru. V sobotu zveme všechny příznivce Chanovic na zápas mužů od 15:00, v něděli na zápas dorostu s vedoucím Holýšovem. Přijďte podpořit naše mužstva!!