Muži A ukončili podzimní část sezóny

18.11.2014 10:11

Chanovice - Starý Smolivec 3:2 (2:1) Brasnky: Jakub Chalupný, Michal Polena, Jan Šebek

Naši hráči ukončili svojí podzimní sezónu na 7 místě, tedy ve středu tabulky se ziskem 19 bodů, za 5 výher, 3 remízy a jednu výhru v penaltovém rozstřelu. Poslední domácí zápas se Starým Smolivcem ukázal přednosti a slabiny našeho týmu v průběhu celé podzimní části soutěže. V prvním poločase výborná a atraktivní hra, s množstvím nevyužitých šancí. Druhý poločas výpadek z herního rytmu, nekoncentrovanost a přizpůsobení hry soupeři. Tentokráte domácí na všechny body i s tímto výpadkem dosáhli, když se v závěru utkání po rohovém kopu dokázal prosadit v pokutovém území Jan Šebek. Stejný hráč však měl výbornou příležitost i v prvním poločase, když běžel sám na brankáře hostí a zakončil mimo branku hostí. Ze stejného místa postupovali na hostujícího brankáře v prvním poločase i Lukáš Černohorský a Michal Polena, kteří naložili se svojí šancí stejně, jako Šebek a trefili identické místo mimo brankovou konstrukci.  

Stejným způsobem si naše mužstvo vedlo i v mnoha dalších zápasech, jako např. s Přesticemi B (kdy po prvním poločase vyhrávalo 2:0), ve Štěnovicích (kdy po poločasové remíze 1:1 odjelo s porážkou 1:5), ve Strážově, kdy se nepodařilo udržet vítěžství až do konce, v Blovicích, kdy po výborném prvním poločase nastal ve druhém zkrat a domácí se ujali vedení 4:1 (zápas byl později zkontumován a našemu mužstvu byly připsány 3 body)v Mochtíně, kdy k výpadku dolšo v prvním poločase (mužstvo prohrávalao 2:0 po poločase a ve druhém dokázalo pouze snížit na 1:2), v domácím zápase s Chlumčany, kdy náš tým nedokázal udržet vedení 2:0, následně 3:1 a odcházel do kabin o poločase s výsledkem 3:3 (zápas nakonec skončil 5:3). Nejlépe tým zahrál v domácím utkání v Dlouhou Vsí (4:0) a paradoxne na půdě prvního týmu tabulky Košutce, kam naše mužstvo přijelo v hodně nestandardním složení, ukázalo však vysoké morální hodnoty  a  domácí vyhráli pouze se štěstím. Při výčtu těchto zápasů lze říci, že náš tým, jako nováček soutěže, rozhodně do této soutěže patří a nemá se na jaře čeho bát. Nevyrovnanost v jednotlivých zápasech nebo jejich fázích můžeme přičíst nezkušenosti a mládí našich hráčů. Tým si však "sedá" a lze říci, že hraje zápas od zápasu lépe. Očekáváme, že mužstvo v zimní přípravě zaparacuje na běžných atributech, jako je fyžička, taktická příprava, nacvičování herních situací, ale také na psychice hráčů. Předpokládáme, že se do sestavy vrátí zranění hráči jako je Ondra Skuhravý, Milan Šlehubr a Vašek Zounbek, který již v posledních dvou zápasech byl s mužstvem jako střídající hráč. Zíroveň se budou snažit do sestavy dostat talentovaní hráči z Malého Boru, kteří zvýší konkurenci v A týmu Chanovic.

Za tuto půlsezónu patří našemu mužstvu velký dík, děkujeme také trenérovi Luďkovi Cimrhanzlovi, realizačnímu týmu mužů Vaškovi Brejchovi a Mírovi Kašákovi a zároveň děkujeme hráčům, kteří za náš tým nastupovali na junior start, produktivnímu  Romanovi Kábovi, Tomášovi Klímovi a klukům z Malého Boru Jirkovi Petříkovi, Martinovi Polenovi, Vojtovi Melkovi a Václavu Melkovi. Tito hráči z Malého Boru, ač byli nasazováni jen na málo minut, vždy byli připraveni a ochotni náš kádr doplnit jako střídající hráči.

Věříme tomu, že mužstvo bude pokračovat v trendukvalitativně zlepšujících se výkonů a že přinesou nám a našim fanouškům mnoho dalších krásných fotbalových zážitků.