Dorost Kasejovice - Chanovice

02.10.2012 07:44

Kasejovice - Chanovice 1:3 (1:1) za Chanovice Zoubek Václav, Mrázek Martin, Chalupný Jakub

Tento zápas se chanovickým dorostencům nepovedl. Možná k tomu přispělo i podcenění soupeře. Ve hře chyběl pohyb hráčů, podržení míče a klid při zakončení. Chybělo i to, co zdobilo naše hráče v předcházejících duelech a to:  vyjímečné nasazení a bojovnost. Tyto aspekty se nám nedostávaly zejména v prvním poločase, kdy se dorost pouze sporadicky dostával do šancí. Až ve druhém poločase se hra Chanovic zlepšila a přispělo k tomu vstřelení druhé branky do sítě domácích. Poté si Chanovice vypracovaly velké množství šancí, z nihž se ujal pouze výborný náběh za obranu Jakubem Chalupným, který v běhu nechytatelně napálil míč do branky domácích. Nejmladší hráč Chanovic dal všem školení o tom, jak fotbal dokáže být jednoduchý a zároveň efektivní. Nakonec však důležité je, že Chanovice přivézli další tři body z hřiště soupeře a v tuto chvíli okupují třetí místo krajské soutěže pouze o skóre.