Dorost i muži první!!!

07.10.2013 13:41

O víkendu 5.-6.10. sehrály mužstva dorostu a mužů další dva vítězné zápasy na venkovních trávnících a brali tak 3 body nejenom do průběžných tabulek, ale také do tabulek pravdy.  Muži s přehledem přehráli Švihov, zvítězili 6:2 a udrželi tak první průběžnou příčku v okresním přeboru. V dalším domácím zápase nás čeká velmi nevyzpytetelné mužstvo Malého Boru, jehož trenér Chalupný své svěřence na náš tým jistě dobře takticky připraví. Věříme však, že pokud mužstvo předvede takový výkon, jaký podalo ve druhém poločase proti Švihovu, že v domácím prostředí budeme brát všechny body. 

 Dorost se vrátil z trávníku domácího Postřekova s výhrou 4:2. Vzhledem k překvapivé prohře Mochtína na půdě Stoda se naši dorostenci ujali vedení v krajské soutěži. Vzhledem k tomu, že má naše mužstvo na kontě prohru právě s Mochtínem, je tato první příčka pouze pomyslná, neboť by v konečném účtování při rovnosti bodů patřilo první místo Mochtínu. Přesto však je toto průběžné vedení pro náš dorost velmi sympatické a doufáme, že tomu tak bude i po dalším zápase proti velmi silné Dlouhé Vsi. 

Komentáře k utkáním našich mužstev je možné sledovat na www.sumavanet.cz