Dorost Horšovský Týn - Chanovice

13.09.2013 12:55

Horšovský Týn - Chanovice 3:6 (2:4) Branky Chanovic: Marek Jedlička 2, Dan Beránek 2, Martin Polena, Láďa Sládek

Po prvních zápasech a rozpačitých výkoech jsme dojeli na půdu velmi silného Horšovského Týna. Domácí hráči nás převyšovali jak výškově, tak i stařím mužstva. Chanovice však zde odehrály velmi povedené utkání plné nasazení, bojovnosti a fotbalovosti. Domácí byli sice velmi nebezpeční, ale byl to náš tým, kdo se ujal vedení 0:1 a to po brejku Dana Beránka. Po chvíli však domácí srovnali velmi tvrdou střelou. Přestože nebyla nijak umístěná, náš brankář na ni nedokázal zareagovat. V tuto chvíli si vybral svoji slabší chvilku, kterou v průběhu zápasu odčinil několika výbornými zákroky. Naše mužstvo však hrálo i nadále atraktivní fotbal a zejména brejky byly tentokráte pro soupeře velmi nebezpečné. Po jednom z nich se výborně u brankové lajny domácích uvolnil Patrik Lukeš a vybídnul ke skórování Marka Jedličku. I na tuto branku dokázali domácí zareagovat, ale dlouho se netěšili z průběžn remízy. Naše mužstvo ještě dokázalo do konce první půle vstřelit další 2 branky, když krásně obstřelil brankáře domácích Láďa Sládek a z přímého kopu se k tyči trefil Martin Polena. V druhé půli jsme si počkali na domácí tlak a vyráželi do rychlých protiútoků. tyto se nám dařily a postupně navyšovat skóre až na 2:6 z pohledu domácích. Až v závěru utkání domácí skorigovali na 3:6. Naši hráči přehráli domácí jak po fyzické, tak po fotbalové stránce. Přesto si myslím, že ostatní mužstva nebudou jezdit do Horšáku pro body, neboť je toto mužstvo po fotbalové stránce velmi vyspělé.  Tento zápas by měli vidět Ti, kteří náš dorost tak ostudně kritizovali při utkání s Mochtínem. Věřím tomu, že nám fanoušci vytvoří o pouti domácké prostředí, abychom mohi předvádět takový fotbal, jakým jsme se prezentovali v Horšovském Týně.