Dorost Chanovice - Stod

30.05.2013 09:11
Chanovice - Stod 5:2 (3:2) Branky: Honza Šebek, Jakub Chalupný, Dan Beránek, Patrik Lukeš, Kuba KLásek

Hráči Chanovic odehráli tento domácí zápas nekompletní, v deseti lidech,. Přesto se do
soupeře zakousli a v prvních 5 minutách si vytvořili 4 vyložené šance, ze kterých vytěžili
pouze tyč a břevno. Naopak to byli hosté, kteří se z ojedinělého protiútoku ujali vedení.
Poté hra domácích trochu upadla, přesto však byl míč více na kopačkách domácích.
Důležitou první branku domácích vstřelil po samostatné akci Jan Šebek. Přesto však hosté
znovu předvedli rychlý protiútok a dokázali překlopit vedení na svoji stranu. Poté ještě
hosté nebezpečně vystřelili a brankář domácích vytěsnil tuto střelu nad břevno. Od této
chvíle však byli domácí lepším mužstvem, do poločasu vstřelili 2 branky a odcházeli do
kabin s jednobrankovým vedením. Druhý poločas již byl ze strany domácích festivalem
vytvořených, ale z valné většiny zahozených šancí. Bylo až neuvěřitelné, co všechno se dá
neproměnit. Dvě šance naštěstí skončily v síti hostí. Domácí mužstvo sice zaslouží
pokárání za neproměňování šancí. Hlavně však patří domácímu týmu pochvala za
neutuchající bojovnost, kdy bez možnosti střídání hráli naplno až do konce utkání a