Dorost Chanovice - Nýrsko

08.10.2012 07:17

CHANOVICE – NÝRSKO  6 : 2 (3 : 1)  10. a 65. Beránek Dan, 18. Patrik Lukeš, , 25. Zoubek Václav, 75. Soukup Petr, 77 . Hájek Jiří - 23. Lepší, 67. Kalivoda

Myslím si, že se vyplatí chodit na fotbal chanovického dorostu. Jsou k vidění krásné akce, bojovnost, z mužstva sálá pohoda a je vidět, že se hráči fotbalem  baví. Do Chanovic přijel druhý tým soutěže z minulého roku a mužstvo velmi zkušené. Možná ale i zkušenost, nadhled a profesorismus hostům ubližuje. Chanovice na svého soupeře vlítli bez respektu a kolmými přihrávkami za obranu si vytvářeli množství šancí. Hosté ale také chtěli hrát kombinační fotbal a tak se v Chanovicích odehrávalo velmi pohledné utkání. O to více těší, když se hrálo za vydatného deště a na velmi kluzkém terénu. Diváci se však rozhodně nenudili. V prvním poločase byli domácí výrazně lepším mužstvem a zaslouženě šli do šaten s dvojgólovým náskokem, když ještě několik šancí neproměnili. Málokdy se vyzvihuje ve fotbale jednotlivec, neboť je to vše kolektivní záležitost, ale zde je na místě pochválit mimořádný výkon Václava Zoubka, který v prvním poločase vyčníval nad všemi. Sám jeden gól dal, zásoboval přihrávkami do šancí své spoluhráče, velmi nebezpečně střílel. Ve druhé půli se hra vyrovnala, domácí ubrali na tempu a hosté začali mít chvílemi více ze hry. V 65 minutě však domácí zvýšili Beránkem na 4:1 a zdálo se být rozhodnuto. Hosté však za 2 minuty snížili a nepřestávali bojovat. Až pátý gól v 75 minutě hosty definitivně zlomil a posledních patnáct minut již domácí dominovali.cí ubrali na tempu a hosté začali mít chvílemi více ze hry. V 65. minutě však domácí zvýšili Beránkem na 4:1 a zdálo se být rozhodnuto. Hosté však za 2 minuty snížili a nepřestávali bojovat. Až pátý gól v 75 minutě hosty definitivně zlomil a posledních patnáct minut již domácí dominovali.