Dorost: Chanovice - Nepomuk

17.03.2014 19:06

Chanovice - Nepomuk 7:3 (2:2) Branky za domácí: Dan Beránek 3, Jakub Klásek 2, Jakub Chalupný, Patrik Lukeš

Hosté přijeli na generálku před mistrovskými soutěžemi v 7 lidech. Proto za ně nastoupil hráč mužů Nepomuka, trenér, zapůjčili jsme jim na první poločas Honzíka Stulíka a do branky se postavil Karel Soukup. Domácí si na počátku utkání vytvořili tlak, ale nedokázali z něj vytěžit nějakou gólovou radost. Naopak hosté dvakrát skórovali po chybě naší obrany. Tyto góly domácí mužstvo rozhodily a trvalo chvíli, než se zase dostalo do hry. Na konci prvního poločasu však naše mužstvo hosty zmáčklo a vytěžilo do poločasu zasloužené vyrovnání. Druhý poločas již hráli hosté oslabeni o jednoho hráče a tak naši na hřišti dominovali. vytvářeli si jednu gólovou příležitost za druhou a tak měl Karel v brance hostů plné ruce práce a předvedl větší množství výborných zákroků. Koncem utkání se projevila lepší fyzická připravenost našeho týmu. Stínem utkání bylo zranění v poslední době výborně hrajícího Vojty Melky, který si přivodil výron v kotníku.  V neděli čeká naše dorostence mistrovský zápas s velmi silnými Blovicemi od 10:00 hod.. Tímto zveme všechny naše fanoušky, přijďte povzbudit náš tým.