Dorost: Chanovice - Kasejovice

29.04.2013 08:26

Chanovice - Kasejovice 3:1 (3:1) Branky domácích: Marek Jedlička, Jakub Chalupný, Martin Polena

Dorost Chanovic vlétl na soupeře ve velkém stylu. Za prvních 15.minut si domácí mužstvo vypracovalo nejméně 5 vyložených šancí ke skórování, z nichž 2 proměnilo. Domácí hráli krásný moderní fotbal a v tu chvíli to vypadalo s hosty bledě. Tento fotbal produkovali domácí do doby, než hlavní rozhodčí nařídil proti Chanovicím pokutový kop, z kterého Kasejovice snížily na 1:2. I poté měli Chanovice více ze hry, ale nedokázaly se vypořádat s precizním zahráváním ofsajd systému Kasejovic, do kterého byli mnohokrát lapeni a to jak v prvním, tak ve druhém poločase. V průběhu prvního poločasu se se ještě krásně trefil Martin Polena a stanovil tak poločasový stav na 3:1 pro domácí. Druhý poločas nabídnul jiný obrázek. Domácí přestali hrát kombinačně, bylo vidět více individuelních akcí, které neměly mnoho šancí na úspěch. A tak Kasejovice lépe kombinovaly vprostřed pole a domácí to neměli vůbec lehké. Šance byly vidět na obou stranách, ale hráči obou mužstev nedokázali žádnou z nich proměnit a tak odešli s lepším pocitem a výhrou domácí hráči. Je však nutno pochválit soupeře z Kasejovic, který dle našeho názoru nepatří na poslední příčku krajské soupeře a žádný z týmů tabulky to s nimi nebude mít vůbec lehké. To již napověděl výsledek z minulého kola, kdy tento tým dokázal porazit prvního z tabulky rozdílem 4 gólů.