Dorost: Chanovice- Horšovský Týn

11.11.2012 19:27

CHANOVICE – HORŠOVSKÝ TÝN 5 : 0 (3 : 0) Branky: Dan Beránek 2,Václav  Zoubek 2, Jakub Chalupný

Ani velmi kvalitní tým z Horšovského Týna nedokázal zastavit jízdu chanovického dorostu krajskou soutěží. Soupeř přijel do Chanovic s 19 hráči. Od začátku se hrál pěkný fotbal, oba týmy chtěly kombinovat a tak se útoky přelévaly z jedné strany na druhou. Domácí prvních třicet minut mělníce ze hry a dokázali postupně navyšovat svůj náskok.  Za stavu 3:0 domácí na deset minut polevili, do hry se dostal soupeř a jen zásluhou vynikajícího brankáře Soukupa hosté netrestali, když  zlikvidoval dva samostatné nájezdy hostujících útočníků. Druhá půle nabídla podobný obrázek, hosté se ještě na začátku pokusili stav utkání otočit, ale domácí nepřipustili žádné drama a dalšími dvěma góly svojí zaslouženou výhru pečetili.