Dorost Chanovice - Horažďovice

25.02.2014 10:04

Chanovice - Horažďovice 3:2 (1:2) Branky za domácí: Dan Beránek 2, vlastní (s velikou zásluhou Lukáše Rady)

Domácí nastoupili do zápasu s vyspělými hosty s velikým respektem. V prvním poločase nás hosté jasně přehrávali a dělali nám veliké problémy neustáým pohybem všech hráčů. A tak se naše mužstvo uchýlilo k odkopům a bránění, které není zrovna doménou chanovických dorostenců. Naštěstí jsme měli v brance Karla Přibyla, který několik šancí hostů zmařil a jednou pomohla i branková konstrukce. Zároveň se produktivita hostí velmi často rozpadla před naším pokutovým územím. Ke konci poločasu začali hrát hosté o 10 lidech, kdy hráč hostí Roman Kovář odstoupil pro zranění třísel. Druhý poločas nastoupilo za domácí zcela jiné mužstvo. Hráči si začali více věřit a několikát zahrozili. Hosté zpočátku hráli v jedenácti lidech, ale poté Roman ukočil ze své strany tent zápas a tak druhý poločas odehráli hosté povětšinu v deseti. Najednou se hrál fotbal vyrovnaný, mnohdy měli hráči domácích více ze hry. Hostům se rozpadla jejich hra, která je zdobila v prvním poločase a domácí po fyzické stránce hosty převýšili. Pomohlo k tomu také srovnání výsledku na 2:2 na počátku poločasu, kdy si prudký přízemní centr směřovaný před branku hostí drazil do své branky hostující hráč. Domácí dokázali před brankou hostí vytvořit několik závarů, po jednom z nich donesl na svém břiše míc do branky hostí Dan Beránek. Hosté několikrát zahrozili, zejména po svých individuelních šancích, ale více šancí na svých kopačkách ve druhém poločase měli domácí. K vyššímu skóre zamezila zbrklost a snahy o samostatné zakončení místo o využití lépe postaveného spoluhráče.