Dorost Chanovice - Holýšov

02.05.2013 07:40

Chanovice - Holýšov   4:5 (2:4) Branky Chanovic: Dan Beránek 2, Martin Polena, Honza Šebek

Na půdu Chanovic přijel první tým krajské soutěže a tomu odpovídala i atmosféra při utkání. Domácí hnáni výbornými fanoušky byli po celý zápas lepším mužstvem, bohužel hosté byli velmi produktivní. Dá se říci, že byli domácí poraženi jediným hráčem hostů s číslem 11, kterého obrana domácích nedokázala zastavit. Již na počátku utkání tento hráč dokázal své kvality, kdy se svým důrazem dostal k míči a hlavou přehodil brankáře domácích. Chanovice bojovaly a za 5 minut srovnali na 1:1, kdy střelu Šebka z dálky vyrazil brankář Holýšova před sebe a osamocený Beránek se nemýlil. Ihned z protiútoku Holýšov zvýšil na 2:1 z téměř nulového úhlu. Domácí nadále hráli, ale Holýšov vyrážel do rychlých útoků. I další dvě šance Holýšova skončily v brance domácích, pro které byl vývoj zápasu velmi frustrující. 4 šance Holýšova, 4 góly. Domácí se však nevzdali a těsně před koncem poločasu se jim podařilo snížit Martinem Polenou na 2:4. Ve druhém poločase již domácí na trávníku dominovali, vytvářeli si šance a snížili Beránkem na 3:4. Ihned poté však zaúřodovala černá můra domácích, a "jedenátcka" z Holýšova vstřelila svůj čtvrtý gól v utkání  a zvýšila na 3:5 z pohledu domácích. Poté se již hosté dostávali na polovinu domácích pouze sporadicky, soustředili se na bránění výsledku. Chanovicím se podařilo snížit Šebkem na 4:5, ale více již nestačili. Nutno však složit chanovickým dorostencům kompliment, že i za stavu 1:4 nesložili zbraně a že bojovali až do 93.minuty.