Dorost Chanovice - Blovice

24.03.2014 09:51

Chanovice - Blovice 3:4 (2:1) Branky za Chanovice: Martin Klas, Kuba Klásek, Dan Beránek

Do Chanovic přicestoval velmi silný soupeř, troufám si říci, že ve složení, v jakém nastoupil v Chanovicích asi nejsilnější z krajské soutěže. Přesto naše mužstvo drželo se soupeřem krok a bojovalo o body až do konce utkání. Prvních 15 minut bili naši lepší, a ujalise vedení po krásném uvolnění se Martina Klase v soupeřově pokutovém území. Poté začali hrát hosté a domácí tým vypadnul z tempa. Přestala se dařit kombinace a jen zásluhou jistého Karla Přibyla a neschopnosti soupeřových útočníků domácí neinkasovali. Naopak, po přečkání tohoto náporu nejdříve zázračně vytěsnil  brankář hostí umístěnou hlavičku na břevno a poté se již prosadil Kuba Klásek a zvýšil na 2:0. V tu chvíli hráli domácí velmi dobře. V poslední sekundě zápasu však domácí neuhlídali rychlý protiútok hostí a soupeř tak stanovil skóre poločasu na 2:1. Přestože jsme se v kabině ubezečovali, že si nenecháme utéci začátek druhého poločasu, přesně to se stalo. Hosté za 15 minut otočili po chybách obrany skóre na 2:4 a vypadalo to s domácími zle. Domácí hráči se však nezlomili a bojovali o srovnání skóra až do konce utkání. Zejména po snížení Danem Beránkem vrhli všechny své síly do útoku, ale v neděli jim body přány nebyly. Za bojovost si dmácí zaslouží velké uznání a pochvalu.