Dorost: Blovice - Chanovice

27.08.2013 07:10

Blovice - Chanovice 2:3 (0:2) Branky za Chanovice: Martin Polena, Dan Beránek, Jakub Chalupný

Chanovice odehrály velmi nepovedený zápas. Blovice první půli hrály o 9 lidech a na rozdíl od chanovických hráčů bojovali na hranici svých možností. Přesto se hosté hrající až moc v klidu ujali vedení utěšenou střelou Martina Poleny ze 30 metrů. Do konce poločasu vstřelili chanovičtí ještě jeden gól po kombinaci Lukeš- Beránek. V první půli ještě stačil domácí brankář vytáhnout bravurní zákrok po přímém volném kopu Lukeše do levého víka branky a po střele Jakuba Kláska se míč odrazil od spojnice břevna. Do druhé půle nastoupili domácí již v deseti lidech a za 15 minut zaslouženě srovnali na 2:2. Na víc však již neměli, postupně jim docházely síly a Chanovice stačili spálit do konce zápasu dalších minimálně 6 vyložených šancí. Naštěstí pro hosty se trefil po výborné přihrávce od spoluhráče před prázdnou branku Jakub Chalupný. Domácí za své obrovské úsilí  získali sympatie  chanovických protihráčů, fanoušků  a trenérů.