Dorost Blatnice - Chanovice

19.10.2012 14:02

Blatnice - Chanovice   0:3 (0:1) Branky Patrik Lukeš 2, Dan Beránek

V první půli proti sobě nastoupila mužstva s velkým fyzickým nasazením a důrazem v osobních soubojích. O hráčích Blatnice se vědělo, že hrají velmi důrazně, zde se však hosté domácím v důrazu více než vyrovnali. Hra byla v prvním poločase poměrně dost vyrovnaná, domácí zlobili zejména rychlými protiútoky. První gól padnul po výborně zahraném přímém kopu Patrika Lukeše, kdy se  míč dostal do branky po trase břevno-hlava gólmana-síť. Druhý poločas již nabídnul převahu hostujícího celku, i když se góly nerodily vůbec snadno. Domácí obrana hrála důrazně a nedělala moc chyb. Přesto se však hosté již dostávali více do zakončení, ale i domácí brankář si odpracoval své. Ujala se spolupráce Patrika Lukeše a Dana Beránka, kdy poslední jmenovaný přesně zakončil. Na 3:0 uzavřel účet zápasu Patrik Lukeš svojí utěšenou, zpola technickou, ale nechytatelnou střelou z 30 m. Chanovičtí dorostenci se začínají zabydlovat na 2.místě krajské soutěže, je vidět, že se jim na tomto místě líbí a pokud budou předvádět podobné výkony, mohou tam být ještě delší dobu.