Chanovice - Vejprnice B

01.09.2017 10:09

Chanovice - Vejprnice B   4:0 Branky: Lukáš Černohorský, Jarda Prýmas, Milan Šlehubr, Honza Šebek

První mistrovský zápas na podzim jsme začali nervózněji, než je obvyklé. Bylo to asi i dáno povědomím, že našemu mužstvu chyběli zranění hráči Jiří Petřík a Pepík Polena. Z důvodu trestu za červenou kartu v Hrádku nemohl nastoupit Michal Polena. Do desáté minuty jsme se se soupeřem "oťukávali", poté však udeřil Lukáš Černohorský a za pět minut hlavou z rohu Jarda Prýmas. Začali jsme si vytvářet vyložené šance, soupeř nestíhal zachytávat rychlé brejky našeho mužstva. Mnoho šancí jsme však nevyužili a svoji převahu jsme vyjádřili až před koncem prvního poločasu, kdy se trefil Milan Šlehubr. Druhou půli poznamenalo obrovské vedro a obě mužstva šetřily své  síly, fotbal byl chvílemi dost nezáživný, neboť se ani prohrávající Vejprnice nehrnuli dopředu se strachem otevření své obrany našim protiútokům. A tak před koncem korigoval výsledek na 4:0 Honza Šebek. Přesto jsme si i ve druhé půli vytvořili další šance ke skórování a splnili tak svoji pomyslnou metu více než 10-ti gólových šancí na zápas, počítám-li přípravné zápasy na tuto sezónu.  Bylo by dobré zvýšit tedy produktivitu jejich proměňování.

V dalším zápase nás daleko více prověří soupeř z Chotěšova, na zápas Vás srdečně zveme, hraje se v sobotu 1.9.2017 od 17:00 hod..