Dorost: Staňkov - Chanovice

22.09.2013 13:54

Staňkov - TJ HAAS  Chanovice 1:4 (0:1) Branky Chanovice Jakub Chalupný 2, Martin Klas, Lukáš Rada

V prvním poločase byli domácí pohyblivější a nebezpečnější. Hosté se snažili vyrážet do rychlých brejků, které se jim však nedařily. Domácí hráči hráli jednoduše a využily každé příležitosti ke střele. Měli však vychýlenou mušku a co mířilo mezi dvě tyče zlikvidoval brankář hostí Přibyl. Hosté si dokázali vypracovat v prvním poločase také zajímavé situace, z toho jednu z nich využili. Po přímém kopu Patrika Lukeše vyrazil brankář domácích míč před sebe a důrazný Jakub Chalupný dopravil míč do branky. Začátek druhého poločasu byl vyrovnaný a hosté postupně začali domácí převyšovat ve všech atributech. Proto zaslouženě zvýšili za přispění domácího brankáře na 2:0. Domácí se ještě nadechli ke krátkému náporu, když snížili na 1:2. Poté však vstřelil branku Martin Klas a od této doby hosté již na hřišti dominovali. Čtvrtou branku vstřelil hlavou po krásném náběhu z rohu  Lukáš Rada. Další šance ke skórování měl Vašek Petřík, který nechytatelnou dorážkou nastřelil tyč domácí branky. Dále Patrik Lukeš, jekož výborně zahraný přímý kop vytěsnil hlavou na břevno domácí hráč. I ostatní měli ke vstřelení gólu blízko, Jakub Klásek, Martin Klas, Dan Beránek, Vojta Melka a další. Je vidět, že domácí těží z výborné fyzické připravenosti, když vyjma Mochtína všechny týmy ve druhém poločase přehráli.